Miluju koně a vždy budu !

JEZDECKÝ DENÍK

BLOG &IRIS\\KONĚ\\ZÁBAVA\\GALERIE

VŠE KOPÍRUJ JEN S KLIKAČKOU!!

Červenec 2010

kusovka 3.6

11. července 2010 v 22:39 | HorsiQ |  kusovky

tr

11.7.2010

11. července 2010 v 22:25 | HorsiQ |  můj deníček

AHojik
Celý víkend sem se zase neozvala, ae co už jak píšu skoro na začátku každýho článku prostě nechcu sedět doma u noťasu... lepší je to venku někde u bazenu :D a hlavně na koních.
NA koních sem celej víkend nebyla...není čas :) NDeska snad stihnu něco přidat.. uvodím.
Možná ste si taky všilmly že už je dodělaný menu :D
PS: stále uvažuju o nový pžezdívce...ae pořád nwm jakou... :D

10.7:2010-Na koních

9. července 2010 v 22:57 | HorsiQ |  můj deníček
Ahojik
Takže sem se 3 dny neozvala, ae pochopte venku je tak krásně proč sedět u počítače, ae rekonstrukce pokračuje... už se to tady pomalu rozjířdí, tk uvidíme :D
Já: dneska sem byla na koních, byla jsem i ve středu... ae to sem nestihla napsat... mno ve středu naprostá paráda jela sme na vyjížďku já o5 na miláčkovi Filipovi. Prostě Super. Krásně mi cválal prostě krásně šel. Mno a dneska sme šli o5na vyjížďku. Já na Filípkovi, jenže sme šli 1. a já nwm sice všichni říkájí že Filip normál chodí první, ae já si myslím že nemá rád chození ve předu hůř reaguje na pobídku. Jelikož jezdíme ven do terénu jen tak bez bičíku a bez všeho dneska poprvý sem si na něj musela ulomit takovou větvičku aby mi aspoň chvilku vydržel v plynulým klusu, ae ke konci už to pak bylo OK. :D
BLOG: Ještě se budu něco snažit přidat, ae nwm nwm. Kdyžtak zítra. Uvodím

Fotka na měsíc srpen

6. července 2010 v 19:57 | HorsiQ |  fotka měsíce
Jelikož sem na blogu nebyla přes měsíc takže sem vynechala fotku na měsíc červenec. Ale prostože je tady stále květnová fotka tak tam dám fotku co měla být na červen ju?

hlasování dopadlo takhle (fotka na měsíc červen)

takže vyhrává 3.

nový dess 1.6

6. července 2010 v 19:40 | HorsiQ |  dessy blogu

Název: Koně-láska na celý život
Spokojenost: 85%
Doba výroby: 1 hodina
Autor: HorsiQ (majitelka)
Doba na blogu: Mno tak zas než dostanu inspiraci na další takže tak něco kolem dvou týdnů :D
Moje poznámka: Mno celkem podle mě ujde ae přídou mi trochu divný ty pruhy... nejdřív to mělo vypadat jinak mno.. :D
Náhled:
zý

Úprava blogu

4. července 2010 v 20:36 | HorsiQ |  všechno kolme blogu
TAkže jak sem slibovala bude změna. Bude nový dess, zaktualizuju rozcesty, dodělám všechny články co je potřeba mám namysli třeba fotku měsíce atd. Budu nad tím teďka pracovat celej večer tak se prosím nedivte že to tady bude rozkopaný.... budu se snažit to za tento večer všechno zvládnout.4.6.2010-Jak to bude s blogem???

4. července 2010 v 13:39 | HorsiQ |  všechno kolme blogu
Abych vám řekla pravdu, tak doopravdy nwm. Měla sem už napsanej článek o tom, že končím, že mě blog nebaví....už už sem chtěla kliknout na ,,zveřejnit" ae... prostě nechci skončit, jenže na to nemám čas. Nebaví mě přidávat teorii, kterou najdete na každým blogu o koních, jenže se nechci rozloučit úplně s blogařským světem... s tímto blogem. Já wm, že rozjet to tady bude hrozně těžký, protože asim většina SB už ke mě nechodí (a já se jim nedivím, když sem se přes měsíc a půl neozvala...) ae prostě nemám na to tady ukončit už sem končila s několika blogama, ae nikdy to nebylo těžký jak teď. Do 21.května (kdy se naposledy tady objevil článek) byl blog moje závislost, teď už nemám tu potřebu sem něco přidávat, nebo se svěřovat v článách, ae i přes to. Nechci skončit, ae sama nwm jestli budu zvládat sem přidávat. Sou prázdniny a já sem každý den někde... pochopte, že raději sem na koních v reálným světě než, se dívám na videa tady na netu, ae přece to má svoje kouzlo. Díky blogu sem získala strašně moc informací o koních, hlavně teoretických kdybych neměla blog tak o některých věcech z koňského světa nemám ani ponětí...

TAkže.... jak to napsat... ještě nejsem úplně rozhodnutá ae asi se vrátím, pokusím se blog zase rozjet...jenže bez jistých změn se to asi neobejde. Rozhodně sem nepřemejšlela nad tím že bych založila novej blog... to nemá cenu. Tady asi taky budu muset makat úplně od začátku. Asi budu měnit přezdívku přecejenomm HorisQ je dost starý a celekm už trapný.  Nový dess i styl celýho blogu. Nwm jak to bude trvat dlouho, ae snad by to mohlo vyjít a blog by zase mohl klapat.
Nechci mít blog jako povinnost!!! to říkám předem, takže rohodně pokud se mi nebude nic chtít přidávat tak se nutit nebudu. S tím počítejte hned od začátku!!!